Müşteri Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorulan

Stilmerkezi.com'a üye olmak ücretli mi?
Stilmerkezi.com'a üyelik ücretsizdir. Üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Stilmerkezi.com'a nasıl üye olabilirim?
Stilmerkezi.com'a üye olmak için anasayfamızda yer alan "Üye Ol"  seçeneğini tıklayarak, açılan sayfada yer alan "isim" , "soyad" ve "e-posta" bilgilerinizin girişini gerçekleştirmelisiniz.

Şifremi unuttum / bilmiyorum. Nasıl giriş yapacağım?
Stilmerkezi.com hesabınıza giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da bilmiyorsanız üye ol bölümünden şifremi unuttum linkine tıklayarak. Açılan sayfada Stilmerkezi.com'a üyelik sırasında kullandığınız e-posta adresinizi yazınız. Böylece, e-postanıza gelen yönlendirmeleri takip ederek yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Şifremi değiştirmek için ne yapmalıyım?

Şifrenizi değiştirmek için Stilmerkezi.com'a  giriş yaptıktan sonra, “Benim sayfam” bölümünde yer alan “Şifre Değişirme” sekmesini kullanarak en az 6 haneli yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Satın almak istediğim ürünün üzerinde ‘tükendi’ ibaresi var. Tükenen ürünün tekrar satışa çıkma ihtimali var mı?

Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır. Bu nedenle tükenen ürünün satışı, o an için tekrar yapılamamaktadır ancak beğendiğiniz ve tekrarlanmasını istediğiniz ürünün üzerine geldiğinizde stoğa gelince haber ver butonunu tıklayarak ürün stoğa geldiğinde haberdar olabilirsiniz.Yüksek talep gören ürünleri yeniden satışa sunmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

Stilmerkezi.com  üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Siparişlerim için ödemeyi Eft / havale yoluyla yapabiliyor muyum?

Stilmerkezi.com'da alışverişlerinizi Visa ve  Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Eft / Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişinize onay verdiğinizde, ödeme tutarı kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.
Ödeme güvenli bir SSL şifreleme sistemi üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Stilmerkezi.com'da tutulmaz veya üçüncü şahıslara iletilmez.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.